Macken startade i en gammal bensinmack

Välkommen att kontakta oss på Macken!

Macken Växjö Ekonomisk Förening
Postadress: Hjalmar Petris väg 50, 352 46 Växjö
Telefon: 0470-206 25
E-post: info@macken.coop

Kontaktpersoner

Torun Israelsson Verksamhetsledare Mackens Företagscenter
e-post: torun.israelsson@macken.coop

Zsuzsanna Bene Koordinator Mackens Företagscenter
e-post: zsuzsabene2@gmail.com, zsuzsanna.bene@macken.coop, tel. 0734 43 79 63

Plemka Pavlovic Ekonomiansvarig
e-post: plemka.pavlovic@macken.coop, tel. 0470-206 25

Stephan Hruza Ordförande i Macken ekonomisk förening, verksamhetsansvarig för Mackens snickeri, Macken Design och Återbrukskursen
e-post: stephan.hruza@macken.coop, tel. 0709 22 95 81

Caisa-Lena Bengtsson Ansvarig för studiebesök, elevansvarig
e-post: caisa-lena.bengtsson@telia.com

Sara Birgersdotter Verksamhetsansvarig Macken textil
e-post: sara.birgersdotter@macken.coop, tel. 0768 94 84 34

Nisreen Akbar Ansvarig ändringssömnad Macken textil
tel. 0736 46 84 00

Faizullah Mamozai Ansvarig cykelverkstaden
tel. 0727 89 53 33, e-post: faizullah.mamozai@macken.coop

Lennart Värmby Ordförande Mackens vänner
e-post: lennart.varmby@bredband.net

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save